| anonim_4396 a întrebat:

Va rogg raspunsuri, am fost impreuna cu cineva dar acesta a vrut sa tine secret relatia noastra(ceea ce ma scoate din sarite)ne-am despartit si apoi am inceput din nou sa vb, dar acum am un iubit care e supper deci nu se teme sa spuna ca suntem impreuna dar as vrea sa-i spun lu fostul deci nul insel ca nu mai suntem impreuna dar vreau totusi sa-i spun ca ma simp prost si i-am spus pe mess:X, nu stiu cum sa ma exprim, am vrut sa-ti spun da' ai iesit,***te-ai schimbat, multt si nu stiu mi se pare ' nu mai simt nimic pentru* tine*, tias fi spus d mai mult timp da n-am avut okazia, nu stiu daca tu ma mai placi sau nu da' o trecut prea mult timp si, nu stiu as fi vrut sa ti-o spun in alt fel dar, n-am avut cum... cand vezi mesaju lasa-mi un mail' sau mai bine un msj pa net...*pa*"oare ce reactie o sa aiba pentru ca tinea mult la mine plus ca iubitul meu e verisorul sau primar

Răspuns Câştigător
| Daadad a răspuns:

Eu il lasa`m din prima pe ala. Daca se ascunde de ceilalti insemna ca ii e rusine ca este iubitul tau? Ai 3 picioare cumva?raised eyebrows

8 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Nu-ti bate prea mult capul cu ce reactie are

| Charly a răspuns:

Daca nu se cunosteau era mai usor, oricum, cea mai buna solutie e sa-i spui in fata ca acum esti cu verisorul sau si spune-i ca inca tii la el dar oricum nu va merge niciodata pentru ca este prea timid...Sinceritatea este cea mai buna carte a unui om, FOLOSESTE-O ...il va durea putin dar ii va trece cu timpul

| maimutel a răspuns:

Totusi nu vad de ce te simti datoare sa ii spui ceva daca nu mai sunteti impreuna...fii un pic mai matura si mai indepedenta, nu mai fi tu cea moale, in fond el ascundea faptul ca era cu tine si nu cred ca ai primit o explicatie reala la vremea aia, nu te mai incarca cu griji inutile laughing

| Xgirl a răspuns:

Ms de sfat robynho...asa m-am gandit si eu dar in font treaba lui orkum ar fi fost multe persoane la vremeaceia(si acum)kkare s-ar fi mandrit sa ma aiba ca prietena...ms mult Funda

| Sarmalutza_3853 a răspuns:

Aaaa. Asta e o relatie facut pe Y! M. E clar de ce a tinut asa mult si a fost asa retrasa. Dar tu de ce nu te-ai intalnit cu el sa-i zici verde-n fata?

| answer a răspuns:

Sper ca nu ai facut-o din razbunare! laughing) Nu te mai complica! Nu-l mai placi, comporta-te ca atare si el va intelege cu siguranta! I-ai spus varului sau ca ai fost cu el in trecut? Cel mai probabil, cand era cu tine si tinea totul secret mai avea si pe alta pe care, la fel, o ascundea de ochii lumii! Asa ca nu iti mai face griji ca te place; chiar daca unele persoane lasa impresia ca tin la alte persoane, nu e neaparat asa! Sunt destui care stiu sa se prefaca! Deci, nu te mai complica sa ii dai mesaj; cand mai ai tangente cu el, da-i doar de inteles ca nu vrei sa mai ai de-a face cu el si daca nu e batut in cap, se va prinde singur!winking Bafta! Pa pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Xgirl a răspuns:

Deci,answer...nu am facut-o din razbunare:d...
si nu a fost o relatie p yahoo...e in aceeasi scoala ca mine doar ca daca a vrrut sa tina secret m-ai mult am vb pa mess :-p