| Andrada0025 a întrebat:

Vi se pare decent ca doi indragostiti sa mearga unul la celalalt, sa se giugiuleasca, sa sarute pe gat, sani si abdomen? Sunt lucruri perverse sau asa se intampla in fiecare cuplu? Ce parere aveti? Voi faceti asa ceva cu persoana iubita? Este ceva normal sau se depaseste masura?

12 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E normal ce faceti daca amandoi va simtiti bine si daca relatia tine de ceva timp. Daca aveti o saptamana impreuna...e cam nasol.

| neutrino a răspuns:

Este ceva normal, dar daca nu se intampla in incinta (perimetrul) scolii!

| danay72 a răspuns:

Pe strada nu e normal sa faca asa ceva, e lipsa de bun simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai scarbos e un anume tip de sex

| Andrada0025 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg exprimarea ta. N-ai nici macar o virgula, nimic. E un tot unitar ce spui, fara sens.

| vlad89c a răspuns:

E normal laughing dar daca au 14-15 ani, nu e normal.

| Cosmin1I a răspuns:

Sunt lucruri normal ce se pot petrece in intimitate.In cazul in care aceste lucruri se petrec in public SINCER mi se pare o prostie.

| jamal000 a răspuns:

E ceva firesc sa se intample asa si sa ti doresti partenerul, sa il atingi, saruti! Cu prtenera/partenerul poti face lucruri pe care nu le poti face cu prietenii sau mai stiu eu, deci e cat s epoate de normal!

| madalinuk a răspuns:

Este perfect normal mai ales daca va iubiti :*winking

| Notforgiven a răspuns:

Da,sigur ca e normal. Dupa cum au raspuns majoritatea. Anormal este sa se intample asta in parc sau loc public.

| ionu4444 a răspuns:

E normal sunt lucruri normale intre iubiti, eu fac asta cu persoana iubita.In niciun caz nu se depaseste masura.