| anonim_4396 a întrebat:

Vine sotul inapoi acasa la copii lui

Răspuns Câştigător
| cely a răspuns:

DOAMNE AJUTA!

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bine face!

| nicky a răspuns:

Asa e si normal ca amandoi parintii sa fie langa copii lor.

auran
| auran a răspuns:

Este bine pentru copiii dar tu, ce simti si cum te vei comporta fat de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo lui!

| borsec a răspuns:

Si crezi ca il poti primi, asa ca si cand nimic nu s-a intamplat?

assiris
| assiris a răspuns:

Dar care a fost cauza ca a plecat? Doar nu vine din Spania sau Italia de la munca, presupun caa plecat cumva si in functie de plecare este si primirea.

| viorel2c a răspuns:

Intreaba-l cat sta.

cristian
| cristian a răspuns:

Ne intrebi, ne cercetezi sau este doar o constatare proprie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El vine, este tatal copilului dar in relatie nimic nu va mai fi la fel.Se rupe ceva si chiar de e legat iar, nodul ramane.Mereu vor exista intrebari de genul:"de ce"?"pentru ce?""cum ai putut?"Se va ajunge la singuratatea in doi care e foarte dureroasa.

| onlyme_3202 a răspuns:

Auzi, dar tu il astepti sa vina la copii sau la sotie?