| AneeMarie a întrebat:

VOi baietii... Ce faceti cand va este dor de o fata?big grin... Dar cand o intalniti? Cum va manifestati dorul?

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Beau o bere. Şi când îmi este dor de ea, şi când o întâlnesc.

| Lavidaloca a răspuns:

Daca ii este dor te cauta, iti trimite sms-uri etc. laughing
Iar cand te intalnesti cu siguranta iti vei da seama dupa reactii pe care le are daca intr-adevar i-a fost dor de tine tongue

| geotechnical a răspuns:

Ma duc cat mai repede la ea daca este posibil, daca nu o sun la telefon, ii trimit mesaje, flori, ciocolata, ...incerc sa fac gesturi din care sa isi dea seama ca ii simt dorul :d