| Iasmina08 a întrebat:

Voi ce credeti? Dupa ce ne-am despartit eu i-am cerut fostului sa imi trimita lucrurile ce le am la el, a zis ca le trimite si de 2luni nu a trimis nimic, nu suntem din acelasi orasbig grinEl a fost cel care a incheiat relatia, dar nu inteleg gestul lui de a nu trimite ce am la el, ca timp are dar poate nu vrea voi ce credeti? Si faptul ca nu le-a trimis ma face sa ma gandesc ca mai exista o mica sansa de impacare cu toate ca au trecut 2luni jumate eu nu cred ca se mai pot impaca 2pers dupa o perioada in care au fost despartiti de 2luni jumate.Banuiesc ca daca vroia sa ne impacam o facea pana acum si nu lasa sa treaca atat.Consider ca este suficient 2luni jumate sa iti dai seama ce sentimente ai pentru acea persoana? Voi ce parere aveti.:*:*Mentionez ca i-am cerut de 3ori sa imi trimita lucrurile si de fiecare data a zis ca le trimite dar nu a fost asa. Oare sa nu se poata desprinde de relatie dar daca el a rupt relatia nu vad ce l-ar afecta?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Scurt şi la obiect, Carmen are dreptate.
Ellsa, şi eu urăsc femeile care au senzaţia că totul li se cuvine.

| mgtow a răspuns:

Pfff chestia asta am mai vazut-o si in noiembrie 2010

| ELLSSA a răspuns:

Am intalnit si eu astfel de persoane si nu le pot intelege.
Sigur si-ar dori sa te revada, chiar daca el nu recunoaste asa ceva. Unii barbati chiar sunt lasi, cunosc!
Si daca ai merge tu dupa lucuri, poate ai sa cedezi si ai sa te impaci cu el.Care barbat refuza o femeie la casa lui?
Dar daca si-a facut o iubita, lucrurile tale sunt acum la cos(nu cel de rufe), cu siguranta.
Trimite o ruda de a ta dupa ele, asta daca nu vrei sa te intorci la el.
Eu urasc barbatii astia...

| dalila a răspuns:

Spune-i ca vii tu sa ti le iei.si asa il vezi si cum reactioneaza.bafta

| victoriapapi a răspuns:

Ala-i cusu tau? ce dulce--iiiiiiiiiiiiiii si eu vreau crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti se pare ca in 2 luni avea destul timp sa-ti zica daca mai voia relatia cu tine? Vad ca ti-ai dori sa va reimpacati si asta ar putea fi o arma impotriva ta. Iti vrei lucrurile? Du-te dupa ele, nu cred ca te-a obligat sa i le dai(daca vorbesti despre haine uitate pe la el sau ceva mai important, nu un papitoi pe care ti l-a cumparat chiar el).
Ce urat i-ai propus: "trimite-mi lucrurile". Iti spun sincer: daca as fi fost in locul lui, nu ti le-as trimite nici in ruptul capului.

| cory_7029 a răspuns:

Buna. exact asa am patit si eu.si dupa scurt timp am aflat ca e cu alta.barbatii astia sunt niste porci, nesimtiti nu merita sa dai 2 bani pe ei.lasa-l in pace si vezi-ti de treaba ta.bafta