| AdrianaB1 a întrebat:

Voi ce faceti cand va ganditi la cineva?
Cum sa uit, sa trec peste, sa nu sufar după ce îl vad.
Trece timpul, iar gandul meu tot e la EL, voi ce faceti in aceste momente?
Piesa ce ma caracterizeaza, mai jos.
https://www.youtube.com/watch?v=8PGFUwKjFyo

8 răspunsuri:
| Alex1992bucuresti a răspuns:

Te pot ajuta eu sa treci peste

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim02200 a răspuns:

Este perioada sarbatorilor, relax! Inceraca sa iti petreci cat mai mult timp cu cele mai bune prietene ( bine daca iesi cu ele la o cafea si te gandesti tot la el nu ai rezolvat nimic ) Vei uita de el doar atunci cand ai trecut peste, nu te poti culca si maine dimineata sa il vezi pe strada si sa nu iti pasa. Inceraca sa cunosti alti baietiwinking Mult noroc!

| NLS a răspuns:

Poti incepe prin a asculta muzica mai optimista, care nu are ca tema principala dragostea.
E cel mai bine, momentan.
Apoi, cauta-ti o ocupatie, fie ca e job fie ca faci ceva pentru tine (lectura, pictura, te apuci de cantat, sala, pilates, orice lucru creativ in esenta te tine departe de ganduri negre si melancolie)
Iesi in oras cu un grup de prieteni, preferabil sa fie si solo printre ei/ele.
Daca esti singura intre 10 cupluri nu ai rezolvat nimic.
Cauta pe altcineva. Poate vei avea noroc sa intalnesti repede persoana potrivita.
Asteapta, ai rabdare. Dupa ce trece un an, abia iti vei mai aminti numele fraierului care ti-a frant inima.

| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c
si imi trece orice iubire care o am fata de ea

| mgtow a răspuns:

Ma gandesc la o columbianca care m-a facut sa ma simt mai bine ca un sofer ieri seara

| dfsdfsfs a răspuns:

Mami, nu fi tristă că e păcat că ești tânără și prea frumoasă ca să te consumi... La felul cum arăți, tu meriți mai mult decât unul singurwinking

| DepravatRo a răspuns:

"Timp". Ia-l, obisnuieste-te cu el, o sa-l ai pe langa tine mai mereu.