| anonim_4396 a întrebat:

Voi. femeile, sotiile, iubitele cand faceti sex sau dragoste cu alta persoana decat sotul, iubitul de ce o faceti? de curiozitate? de placere? sau din cauza fructului interzis frumos si de dorit?

Răspuns Câştigător
| mikiscence a răspuns:

Eu nu as face-o...pentru ca daca ajungi sa-ti doresti asta inseamna ca nu-ti ajunge persoana de langa tine...nu te satisface...lipseste ceva, in momentul in care tind sa fac asta...imi schimb definitiv partenerul.nicidecum fac sex cu doi in acelasi timp... mi se pare josnic...si n-as putea ascunde, n-as putea sa ma prefac ca totul e ok...pana la urma partenerul mi-l aleg eu...deci stiu de ce...si n-as avea motive sa ma culc cu altul...si parerea mea e ca cine face asa nu stie ce vrea...ca sa nu zic altcevahappy

11 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

1. Nu o fac cu altcineva.
2. Daca as face-o, as fi indragostita de o parte si neglijata de cealalta parte.
3. Mereu as alege insa, calea adevarului.

auran
| auran a răspuns:

La cele spuse de tine se mai poate adauga si razbunarea (numai ca se razbuna tot pe ea, intr-un final simtindu-se folosita)

auran
| auran a răspuns:

Dragut filmul, mi-a placut!

prfml
| prfml a răspuns:

Cu ocazia asta spun un banc : Mosul pe patul de moarte, baba ia uite-te tu pe sifonier, ce vezi acolo? Paaai sunt 9 boabe de fasole. Eeheei tu baba, uite de atatea ori te -am inselat eu. Baba, cate boabe de porumb vezi tu in tron de atatea ori te-am inselat si eu, mosul surprins, pai este decat 1 bob. Daa, da dar cata mamaliga ti-am facut eu!

prfml
| prfml a răspuns:

Pentru barbati dar si pentru femei recomand filmul What Women Want in traducere Ce-si doresc femeile?

| inna a răspuns:

Cred ca din curiozitate laughing.

| alma a răspuns:

Nu stiu pentru ca nu fac asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnule e o chestie de cind lumea si pamintul.Nu trebuie sa-i cauti motivatii. E o traire de moment despre care imi vei aminti ca este impotriva moralei crestine si a institutiei casatoriei insasi si ca aduce urmari nefaste pina la al 7 -lea neam etc etc etc... Exista asa ceva si gata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

(raspuns eliminat)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eteeee... Te-ai enervat Nobody?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai Nobody ce dai dai dai ca trebuie sa mai ai si cu ce.Si despre ce au nevoie hircioagele am si eu deacu'.