| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Voi la ce varsta ati avut primul sarut?
Dar primul mozol?

4 răspunsuri:
| maDd3xt3r a răspuns:

Mozol, din cate stiu e frecatul cu zapada, iarna... nu?!

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Mozol?!, asta e cea mai urata exprimare care am intalnit-o. Si, ca sa iti raspund, desi nu stiu cu ce te ajuta asta, cred ca prin clasa Va, la adevar si provocare.

| vasal a răspuns:

Buna,la noi in liceu anul asta boboacele au primit botezul.Eu nu am udat nicio fata, am zis ca nu e frumos.Voi la inceputul liceului ati primit botezul, daca da cum a fost

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik explică (pentru vasal):

Scz, dar eu nu sunt inca la liceu si nu stiu la ce va referiti prin "botez" laughing