| Andrada0025 a întrebat:

Vorbesc cu iubitul meu non-stop, cand nu vorbesc cu el ma simt incompleta... el ma cauta tot timpul. Mi-a zis intr-o zi "daca nu o sa mai avem subiecte de discutie?" si am dezbatut acest subiect si am zis amandoi ca nu vrem sa vorbim mai rar. De ce a adus vorba? Vi s-a intamplat? Ce sa inteleg eu de aici, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Nu cred ca va fi o astfel de situatie-sa nu aveti subiecte de discutie. Pot aparea situatii in care sa luati o decizie, sa analizati o inamplare, o stire, un film. Se poate vorbi despre orice daca nu te plictiseste persoana.

3 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Probabil e mai destept. Cand vorbesti prea mult cu alta persoana risti sa te repeti. S-o fi saturat. Iar faptul ca te simti incompleta daca nu dai mult din gura, are alte cauze...

| onetwothree a răspuns:

Ce-i prea mult strica