| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cat mai multe pareri.
Daca un baiat danseaza intr-un grup de 4-5 pers unde se afla si fete, inseamna ca danseaza cu fete, corect? Adica nu consider ca trebuie neaparat sa fie doar un baiat si o fata, doua, sau sa le atinga, ca sa se numeasca" dansat cu fete ".

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Salata e facuta din fructe sau legume, ciocolata e facuta din cacao care e produsul unui copac, asa ca ciocolata e salata, deci daca sunt gras RAU, ciocolata ma ajuta sa, slabesc

... sper ca observi... ironia, pentru ca intrebarea ta e acelasi lucru

| aneliram a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca ar fi mai corect sa spunem ca danseaza intr-un grup de fete. una e sa dansezi de exemplu tango cu o fata si alta e sa dansezi in hora cu 5 fete.

| ITPlace a răspuns:

Pune-le mana pe fund si s ale tale, manevra