| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa aflu care este traseul mai scurt pentru a ajunge de pe autostrada A1 pe autostrada A2, prin oras s-au pe cintura capitalei, mersi...

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Ambele variante sunt riscante...depinde de zi si de ora poti prinde blocaj pe centura oricand iar prin oras nu dupa ora 17 sau dmn.

| Ram_6376 a răspuns:

Daca vii in weekend, ia-o pe centura, daca nu. depinde foarte mult de ora... pe centura nu te pierzi sigur, dar de obicei e aglomerat in timpul sapatamanii din cauza tir-urilor