| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cer prietenia unei fete, dar vreau sa o fac intr-un mod trasnit! Oricum de fata cu mai multi prieteni. Cate-va idei. Dau funda

Răspuns Câştigător
| SophieDutchess a răspuns:

De fata cu mai multi prieteni? big grin Nu cred ca ar fi o idee prea buna sad Nu o sa se simta asa bine de fata cu toti.Sau poate in timp ce tu incerci sa ii ceri prietenia ceilalti fac glume sau fac o chestie ce pe ea o deranjeaza si pur si simplu o sa iti zica nu big grin. Ar fi mai bine sa te intalnesti tu cu ea sau daca iesiti mai multi in oras sa o iei deoparte 2 minute si sa ii spui marea veste happy Cred ca asa o sa ii placa.Si in orice caz sa nu ii spui pe messenger ca e ca si cum nu ar fi fost nimic.Bye happy

| nimeni94 a răspuns (pentru SophieDutchess):

Si daca de fata ar fi doar o prietena de a ei

5 răspunsuri:
| IzabellaLoredana a răspuns:

Cred ca asta ar trebui sa vina de la sine.
Fii tu insati!
O zi buna!

| Remhq a răspuns:

Pune o poza pe facebook cu ea, si scrie in descriere mesajul pe care il vrei, dai tag si VOILLA.Asteapta raspunsul.)

| justlovewithoutpain a răspuns:

Te imbraci in mos craciun(sau ceva asemanator), o bulgaresti( dar frumos nu cu bulgari tari) apoi o trantesti in zapada si ii ceri prietenia spunandu-i ca daca nu accepta nu mai vine mosu pe la ea laughing

| nimeni94 a răspuns:

Si daca de fata ar fi doar cea mai buna prietena a ei? :d