| deia_1494 a întrebat:

Vreau sa devin mamica cat mai repede ce sfaturi imi dati?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa faci cat mai multi copii sanatosiwinking

| Liviu a răspuns:

happy
Cum spun majoritatea
Dai bataie
Daca esti sigura ca vei ramane cu acel baiat ^^
Dai bataie

| IooMar a răspuns:

Intai treuie sa iti faci niste analize si tu si iubitul tau si dupa in functie de ele poti sa faci bebewinking

| snowflake a răspuns:

Cred ca e f important sa mergi la un control ginecologic inainte de a concepe bebele happy. sau planning family.
mai apoi,. exact ce ti-au spus ceilalti tongue

| Andreea_2177 a răspuns:

In orice caz, ar trebui sa ii cumperi de pe acum un cadou frumos :X merita... incearca la www.cutiuta-muzicala.ro, au niste cadouri super pentru bebe mici;) succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

incearca sa nu te stresezi prea tare.fii calma... fii vesela zambeste, iubeste,, iar in momentul in care nu te astepti atunci o sa faci un bebe frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy E foarte frumos ca iti doresti asta, trebuie doar sa nu cazi in extreme. Nu te gandi ca vrei un bebe cat mai repede, un bebe va veni atunci cand va fi timpul. Pana atunci, mananca sanatos, consuma legume si fructe proaspete si spalate foarte bine, fa-ti un set de analize sa vezi ca este totul in regula cu tine si fa dragoste cu iubitul/sotul tau.happy
Nu lasa gandul ca vrei un copil sa te domine, lasa sa vina totul de la sine.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deia ma pricep sa fac si baieti si fete.la doi baieti... o fata. ultima e fata. tu cum vrei asa facem.grabestete.timpul trece in defavoarea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-le*

| deea_2959 a răspuns:

Daca ai probleme cauta doctori de specialitate

| Pauuula a răspuns:

Punete pe treaba laughing... chiar incepand din seara astalaughing