| dasdfhjhd a întrebat:

Vreau sa imi da-ti un sfat sad va rog! Am fost cu o fata cateva saptamani [ aprox 3 sapt ] e in liceu cu mine, de cand am inceput liceu mi a placut de ea, am vorbit cu ia cateva sapt si nu am reusit sa fiu cu ia dupa ne-am certat am injurat-o si mi a dat block pe facebook, la liceu nu mai vorbea cu mine nu se mai uita la mine, iar dupa 1 luna a venit balul, ea este clasa 10 eu a 9. si ia a venit sa dea voturile participantilor la miss si mister iar ea se uita mereu la mine, eu la ia cand s-a terminat balul iesise afara, eu am iesit afara sa plec si am trecut pe langa ia si mi a luat esarfa a mirosit o asa intr un mod fascinant iar dupa am luat o si am sarutat o si dupa am inceput iar sa ne cautam sa vorbim la liceu si am ajuns sa fim impreuna. Am fost cu ia 3 sapt pana pe data de 25 decembrie tot ai ziceam sa iesim afara si ia nu vroia, ma mintea, iar vineri am iesit in club si ne-am gasit acolo niste prieteni s-a dus si a intrebare daca mai e cu mine ia a raspuns " nu mai sunt cu el de 2 zile " eu nu stiam ...nu mi a spus ca ne-am despartit, dupa am vorbit si mi-a zis ca ne-am despartit din cauza unchilui ei ..ca tata ei a decedat si mi -a zis ca parinti nu sunt de acord sa fim iar ca sa nu fac iar asa sa o injur...si aseara am intrebat-o " asta e ultimu mesaj!, daca imi raspunzi sincer o sa te las impace pentru totdeauna, daca nu m ai avem sanse terminam tot " ia mi-a raspuns " Da mai avem " Spuneti-mi si mi e ce sa fac. am uitat sa va sp ca eu am 15 ani ia are 17 ani.

3 răspunsuri:
| RaduDavid a răspuns:

Frate,daca o iubesti si ia la fel,mai acordativa o sansa, dar daca in continuare te va minti si isi va bate joc de tine, mai bine las-o in pace, si incearca sa o uiti, aa si apropo vorbesete frumos cu ea nu o mai injura ca pana la urma ii fata.
SUCCES!winking

| danielaaabăăă a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuia sa o injuri. Iar ea, cred ca isi cam bate joc de tine. Adica nu vrea nici cu tine, nici fara tine. Totusi, mai incearca, poate nu e asa cum zic eu.

| dasdfhjhd explică (pentru danielaaabăăă):

Mi-au spus multi. '' nu vrea nici cu tine nici fara tine ''