| Lovesecret2 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu iubitul meu. Cum as putea sa fac asta? El a pus punct pentru ca n-am avut incredere in el si l-am controlat. Recunosc ca am facut asta pentru ca am simtit ca ceva nu era cum trebuie. Desi eram abia la inceputul relatiei nu am comunicat decat foarte putin, ne-am vazut rar, el si-a gasit mereu "scuze" ca nu poate, nu are timp; am simtit ca ma minte mi-a spus ca pleaca de multe ori la rude sau la amici si a stat acasa de fiecare data, l-am vazut ca sta pe mess, vorbeste cu alte femei cica doar "vorbeste" si eu sunt paranoica ca imi imaginam mai multe. O prietena de-a mea mi-a spus ca si cu ea a vorbit pe tagged si badoo si mereu a flirtat cu ea, i-a spus ca e singur. Deja de patru zile a pus punct relatiei si nu mi-a mai raspuns la telefon sau sms si nici eu nu i-am mai trimis de trei zile.Stand singur acasa si doar vorbind pe mess nu as putea spune ca m-a inselat dar au fost momente cand era plecat si cine stie atunci unde era si cu cine. Cand ma gandesc ca poate face cu mai multe ce a facut si cu prietena mea ma ingrozesc. Cand i-am spus ca stiu ce face, m-a mintit in fata ca nu e adevarat ca el mereu a fost sincer cu mine si ca mi-a spus unde e de fiecare data si in niciun caz nu era pe mess si el era pe mess mereu...Nu a vrut niciodata sa iesim la suc, am stat in masina sau la el acasa. Stiu ca am gresit ca l-am verificat si m-am dus la el acasa fara sa il anun, as vrea sa-l fac sa ma ierte. Eu implinesc 28 de ani luna viitoare, el are 30 de ani si m-am asteptat sa fie matur la varsta asta.Credeti ca am vreo sansa si mai ales cum sa-l fac sa vorbeasca din nou cu mine, sa ma ierte si sa-si doreasca sa fie din nou cu mine? Imi e tare dor de el crying

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

baiatul e cam copilaros din cate am inteles si sincer nu cred ca e genul de iubit care si l-ar dori cineva, nu tu iesiri, nu tu nimic si cred ca el ar trebui sa te ierte, nu il mai cauta si vezi cum reactioneaza

| Lovesecret2 explică (pentru mona):

La 30 de ani e cam barbat, nu crezi? S-a mai intamplat sa ne certam si eu l-am cautat mereu sad El e si orgolios, incapatanat si prefera sa stea singur in casa si sa vorbeasca sau nu pe mess si net decat sa ma caute pe mine, chit ca stie ca tin la el si vreau sa fiu cu el, i-am spus asta si in ultimul sms pe care i l-am trimis si nimic, tacere totala sad

| Alocispeptunoi a răspuns:

Sex

| Lovesecret2 explică (pentru Alocispeptunoi):

Sex cu cine? Daca nu-mi raspunde la telefon, la el la usa nu ma mai duc, el nu iese din casa cum vrei sa vorbesc cu el si sa facem si sex? Ce vrei sa ma duc la el in cartier si sa stau la panda? In niciun caz n-am sa fac asta! Data trecuta cand ne-am certat am facut sex si apoi 5-6 zile nu mi-a mai raspuns la telefon sau sms si abia apoi cu chiu cu vai scoteam cateva vorbe de la el. Te mai intreb o data: cum sa fac sex cu el in conditiile astea?

| pink94 a răspuns:

Lasal in pace, e clar ca nu stie ce vrea de la viata, e barbatul messenger'ului si a altor site-uri de socializare.Nu te mai stresa, sunt destul barbati adevarati in lumea asta, viata nu se sfarseste la un barbat.Si la ce barbat? care nu iese afara din casa, si ce relatie e si aia sa stati in masina? Las-o balta serios, vei gasi barbatul cu care sa cunosti lumea nu interiorul masinii.