| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu sotia, imi puteti da sugestii?

Răspuns Câştigător
| Mia_8661 a răspuns:

Super, da ce ai facut? aia nu ai spus, depinde de multe...succes

8 răspunsuri:
| bethy92 a răspuns:

Planifici o cina romatica vb cu un prieten o prietena de a ei sa te ajute sa o aduca la locul respectiv si incepand din clipa in care ea a ajuns acolo ii vorbesti din inima daca intr-adevar o iubesti daca nu o iubesti atunci cum a spus si "castorle"mergi mai departe da eu zi ca este pacat

| CAsToReL a răspuns:

Da, nu te impaca cu ea. O sa regreti. Mai bine mergi mai departe si gaseste pe altcineva, chiar daca pare greu.

| CAsToReL a răspuns:

Lol, "ar putea crede ca vrei sa ii cumperi sentimentele ", nu exact ASTA AI INCERCA SA FACI... ci doar AR PUTEA CREDE EA laughing)

| jolie_3446 a răspuns:

In niciun caz nu te duce cu flori, cadouri etc pentru ca ar putea crede ca vrei sa ii cumperi sentimentele.

| somebody a răspuns:

Sunt doua lucruri esentiale un viata unui cuplu.
1.Trebuie sa fii ca un tigru in casa (adica sa nu te auda nimeni cand pasesti).
2.Sa ai ultimul cuvant(adica da mami). happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde care a fost cauza rupturii si daca este ceva peste care se poate trece sau nu/infidelitate, maltratare fizica sau psihica, lipsa de comunicare...trebuiesc mai multe detalii. dar o discutie sincera intre voi doi poate duce la repararea raului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Discuta calm si afectuos cu ea. cere-i iertare cu sinceritate si ai grija pe viitor sa nu o mai superi. gandeste-te ce ai fi facut tu daca ea ar fi gresit si, cum ai fi vrut sa se poarte ea cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandeste-te ce greseli sau facut, si gandeste-te si daca mai are rost. De multe ori trebuie sa lasi lucrurile cum au picat. Daca trebuie sa te impaci mereu cu ea uita ca o mai iubesti. Degeaba tu o iubesti si ea pe tine nu. prin urmare vezi daca intr-adevar te iubeste inainte de tot