| PanPunPin a întrebat:

Vreau sa o cunosc pe mama prietenei mele. O sa o cunosc curand. Vreau sa ii duc un buchet de flori dar as vrea un mic discurs. Ma gandeam sa ii spun ca florile nu au rolul de a o impresiona intr-un fel. Ci le-am adus pentru ca asa e frumos, moral, din respect. Ce aş putea sa mai spun? Suna bine ideea mea?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca e nevoie de discurs!
Intri, saluti, dai florile, ii faci un compliment. Odata florile primite ea va stii pentru ce le-ai adus!

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Spui ca florile nici nu se pot compara cu frumusetea chipului ei.Acum iti dai seama cu cine seamana iubita ta

| Lawliet14 a răspuns:

Tu nu spui lucruri din intelepciune sau suflet. E bine sa fii diplomatic dar nici prea multa linguseala nu-i buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florile ajung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Săru' mâna. Florile sunt pentru dumneavoastră. "