| Andreeaq78 a întrebat:

Vreau să petrec mai mult timp cu soțul meu, l-am rugat sa mergem într-o vacanță doar eu cu el dar el nu prea vrea, nu prea petrecem timp împreună fiind mai mereu ocupați cu munca.Cum putem sa petrecem mai mult timp împreună?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Dar el vrea sa petreaca mai mult timp cu tine?
Cand amandoi va doriti acelasi lucru gasiti o solutie dar daca vrea doar unul din voi nu prea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix cum ai propus tu, mergand intr-o vacanta.

| Madaxo97 a răspuns:

Petreceți timp împreună acasă sau ieșind în oraș sau undeva prin apropiere, nu trebuie neapărat să mergeți în vacanță ca să petreceți timp împreună. Luați-vă concediu mai des ca să aveți mai mult timp unul cu altul.

| Miruna333 a răspuns:

De ce nu vrea? Se pare ca petrecutul timpului cu tine nu este o prioritate pentru el. In afara de timp liber in care sa puteti face asta, nu exista solutii

| 1onur a răspuns:

Probabil este obosit de la muncă trebuie sa aveți o discuție între voi doi și sa aflați cauza pe care o aveți în relația voastră stați discutați fără să vă certați fără să vă judecați fără să vă contraziceți vorbim ca oamenii de asta Dumnezeu ne-a dat voce fi glas să putem spune explica ce avem pe inima și sufletul nostru.