| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca fata pe care o iubesc va ramane cu mine de tot pentru ca ea mai are pe cineva si nu prea mai tine la el si mie imi spune ca ma iubeste si ca cu mine vrea sa ramana vreau sa stiu daca e asa sau nu... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| bethy92 a răspuns:

Cum a spus si silvia dc nu se desparte de acel baiat?

daca vrei sa stii daca intr-adevar vrea sa ramana cu u at cerei ceva care sa te convinga pe tine k te iubeste si vreaa sa ramana cu tine!

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca acum il va lasa pe celalalt pentru tine. La un moment dat insa, va aparea un alt brbat caruia ii va spune ca il iubeste mult, ca la tine nu prea tine si povestea se va relua cu alte personaje.

eileen
| eileen a răspuns:

Fata pe care o iubesti nu e decisa si asta nu e bine. Nu poti porunci inimii, te inteleg, o adori dar nu vrei sa suferi, asa-i? Pune-o sa aleaga mai repede ori tu ori celalalt. Zi-i ca asa nu se mai poate, pune piciorul in prag. Oricare ar fi raspunsul, tu vei castiga pentru ca fie o vei avea pe ea fie nu iti vei mai pierde timpul. Dragostea se vindeca.

assiris
| assiris a răspuns:

Consoleaza-te, aşa-s fetele, trec de la unul la altul cit le tine succesul dupa care ramine la ultimul cu regretele ca poate prinul era mai bun.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai sigur raspunsul daca persoana respectiva s-ar cunoaste pe ea insasi si ar sti ce vrea... Faptul ca e cu 2 persoane in acelasi timp inseamna ca nu stie ceva... Poti sa incerci eventual sa fii cat mai pe gustul ei si sa speri ca va ramane cu tine... Cel mai bine ar fi sa discuti cu ea...

| cribus a răspuns:

E foarte ciudata aceasta iubire...si lucrul cel mai ciudat e ca tu accepti in aceasta relatie a treia persoana, parerea mea ca daca te-ar iubi cu adevarat nu ar mai fii si cu altul.

| Adry a răspuns:

Si lui cred ca ii spune acelasi lucru.

| otypa a răspuns:

Hm, nu stiu ce sa iti zic nu as vrea sa te superi pe mine dar dupa parerea mea, a-r trebui sa mai astepti inca putin timp, si sa vezi cam ce o duce capul, si daca vezi ca ai da papucii la respectivul ai putea ramane cu ea dar ai grija ca nu cumva sa te pacaleasca, sa-ti spuna ca te iubeste si dupa 1saptamana sa o vezi cu altul.

| loricik a răspuns:

Eu una nu cred ca te iubeste daca te-ar iubi ar renunta la acel cineva...big grin

| silvia_3962 a răspuns:

Pei. E cam grav.thinking .Deci. Daca ea zice ca te iubeste de ce nu se desparte de acel individ?thinkingthinking

Ar trebui sa vorbesti cu ea SERIOS si sa vezi ce vrea de la viata si mai ales de la tine. si tu e la ea.Nu este bine sa stati despartiti unul de altul daca va iubiti

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie fata ce trebuie sa faca dupa o eventuala casatorie cu tine, domnisorule baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie fata ce va face dupa o eventuala casatorie cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ar vrea sau ce vrea de la 2 baieti? Parca e in postura de sultanita cu 2 masculi, ati vazut in filme un sultan cu mai multe femei? Acum e invers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum depinde la care tine mai mult.
De fapt nu cred ca stie ce este inseamna dragoste si iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Irina ma numesc si vreau sa stiu dacam iubeste cineva