| Anablondyi a întrebat:

Vreau sa uit de fostul pr crying nu pot va rog ajutati`ma si acum imi aduc aminte de cuvintele;; te iubesc" "nu te las pentru nimic in lume " straight facestraight facestraight face Deci am mai avut inca 2 pr de cand m`am desp de acela si tot nu l`am uitat! dau funda la rasp care ma poate convinge sa-l uitwinkingwinking stiu ca nu merita sa plang pentru un idiot care minte car asta e!

Răspuns Câştigător
| morena a răspuns:

Da-l in plata domnului! Nu merita, sa ti pierzi vremea pentru un mincinos, pentru ca te-a mintit frumos! Viata merge inainte, nu te mai tot uita in urma! Amintirile raman,, realitatea se schimba! Invata din greseli si nu mai alege sa suferi pentru astfel de persoane! Gandeste-te ca vor fi mii de baieti care-ti vor mai zice aceste vorbe standard! Invata sa alegi pe cine sa crezi! Altfel risti sa suferi din nou pentru aceeasi gerseala! Nu-ti darui inima cuiva care nu o merita! Asteapta si vei vedea ca nu ai pierdut nimic important,, decat din timpul si tineretea ta! Mult noroc in viata!happy

3 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Ar cam trebuii sa-ti cauti altu.asta te va ajuta sa uiti de el!

| ancaRjaibi a răspuns:

Pfff, la fel mi s-a intamplat si mie, stiu ca e foarte greu de uitat, cateodata iti poate parea chiar imposibil sa o faci, dar se poate; cu multa vointa si rabdare.Acum doare amintirea, dar crede-ma cu timpul se asterne indiferenta.Gandeste-te ca tu nu ai pierdut nimic, ci el a fost cel care a pierdut ceva ceea ce nu merita de fapt.Trebuie sa fii tare si sa iti ocupi timpul cu prietenii, iesi cat mai mult, ocupa-ti timpul pentru a nu avea timp sa te gandesti la ceea ce a fost. Dar inca ceva foarte important:NU TE ARUNCA PREA REPEDE IN BRATELE ALTUIA, S-AR PUTEA SA REGRETI. Timpul vindeca orice rana.Straduieste-te sa iti amintesti doar de momente neplacute din relatia ta cu fostul, si asa ai sa te racesti.Nu uita... e greu, dar nu imposibil.Mult noroc.

| nimeni_9340 a răspuns:

Sunt baiat si ti spun lui ii tot una de tine...asa c uital nu te mai boci de prca mare comoara a mai fiost si el