| demianovo a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum se cultiva armonia intr-o relatie?

Ce gesturi apreciaza doamnele, unde le place sa fie scoase, cand, cum?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Femeile apreciaza in primul rand atentia si respectul parterului. Femeilor le place sa fie ascultate, si barbatul sa fie atent, trandru, sa le pupe din senin chestii de genul, sa nu fie ignorant.
Cu scosul in oras depinde de gusturi, unora le place sa fie duse la teatru, altora la o plimbare in parc, altora la gradina zoologica, sau la restaurant, asta cel mai bine discuti cu partenera ta, oricum e bine sa variezi locurile, azi o terasa, saptamana viitoare un film tot asa. Nu strica nici surprizele, o floare din cand in cand, nu neaparat ceva costisitor, ci si un bilet cu un mesaj romantic ascuns prin geanta ar face furori.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O masina tunata si niste bani trasi la xerox in portofel nici nu merge la magazin cu tine ci face sex ca sa ti-l fure pe la spate.

| Any_3777 a răspuns (pentru mgtow):

Poate tu ai avut dea face cu "Doamne de meserie". Poate nu ai altceva ce sa oferi.Asa ca nu generaliza.Pace

| mgtow a răspuns (pentru Any_3777):

Daca asa le-am nimerit am tot dreptul sa le critic si nu fi cu gandul ca m-am dus doar la discoteci am cautat si in biserica dar tot curve erau. Poate am eu ghinion sa tot dau de japite dar mi-e indiferent nici nu mai sant interesat sa caut.

| demianovo explică (pentru mgtow):

Ai trecut prin multe daca zici ca ai cautat in toate mediile si n-ai gasit.

Ma-ntreb cum generatiile dinaintea noastra au gasit perechi acceptabile cu care traiesc panan-n ziua de azi?

si acum parca totul merge la vale

| mgtow a răspuns (pentru demianovo):

Inainte lumea era mai simtita, educata si se tinea cont ce facea acasa, cand pleca si cand ajungea de la munca etc, acum si daca e trecuta prin sex de multi tipi tot gaseste un prost sa o ia de nevasta dar eu asa ceva nu accept mi-e scarba si mai suport minciuniile ei ca a avut 1 sau 2 prieteni in viata ei.

| demianovo explică (pentru mgtow):

Și-nainte se intamplau multe prin camine, doar ca era frica de sarcina.

Acu daca vrei sa gasesti una virgina e greu, da nu imposibil, daca te-ntelegi bine cu ea si fata e din familie buna, mai conteaza ca a mai avut un prieten inaintea ei care a dezamagit-o?

Nu inteleg cum de n-ai gasit ce cautai in biserica, eventual daca vrei sa-mi zici in mare ce te-a dezamagit la ea si la ce sa fim atenti cand cautam.

| VadTot a răspuns:

Ehe ..Greu in ziua de azi Cu Doamnele!
Eu nu ti recomand sa te fortezi prea mult! oricat de mult ai incerca sa le faci pe plac.Tot nemultumite sunt!
Deci lasa armonia de care spui tu. pana nu intalnesti acea Doamna care intr-adevar merita asa ceva! Dar cu greu mai gasesti in ziua de azi o asemenea Domnita care sa aive o asemenea educatie incat sa fie multumita pe deplin!