| oanamariagherman a întrebat:

Ziua surioarei mele este in curand si inca nu am nici o idee de ce i-as putea cumpara
face 4 ani si vreau sa ii iau ceva special

7 răspunsuri:
| Sweet155 a răspuns:

Poti sa ii cumperi jucarii de plus, dulciuri, carti de desenat, haine etc.

| Antoniyy2003 a răspuns:

Iai putea da o papusa barbie, o carte de colorat si cateva dulciuri

| Andreea511 a răspuns:

Poti sa ii iei o pisica daca vrei sa ii dai ceva special. Dar pisica sa nu fie mare si fie mai micuta.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Depinde cati ani ai si cat de multi bani esti despusa sa cheltuiesti.Ii poti lua un animal din acela de plus urias, cateva rochite, un dvd sau mai multe cu desene animate, papusi, dulciuri, ce stii ca ii place ei. Bafta!

| StArLyLy31 a răspuns:

Si eu sunt copil deci ai putea sa ii iei papusi din acelea foarte mari sau niste carti dar avand in vedere ca face 4 ani mai bine ii iei o carte care te invata sa desenezi! Si eu am primit asa ceva cand eram mai mica si sa stii ca acum stiu sa desenez multe!>...

| KM3 a răspuns:

Hmm. Eu zic sa ii oferi un cadou care poate sa ii fie o amintire frumoasa. De exemplu, o cana personalizata cu o poza cu voi doua. Un cadou care sa aiba amprenta ta, sa ii aduca mereu aminte cat de mult o iubesti happy
Multa sanatate micutei!

| addda2a a răspuns:

Copii adora dulciurile, dar nu ii lua ceva tare gen bomboane tari i-ai ceva jeleuri ciocolata, prajituri.De asemenea plusuri, papusi barbie sau un niste rochite, un dvd cu desenele ei preferate.Casute de papusi, ponei de jucarie.