| keithfun a întrebat:

1. A.E. Baconsky, Biserica neagră. Echinoxul nebunilor și alte opțiuni, Editura Jurnalul Național, București, 2011
2. Mihai Milca, Geneza teoriei elitelor. Provocarea neomachiavellienilor, Editura Econimică, București, 2001
3. Samuel Huntington, Ciocnirea civilizațiilor și refacerea ordinii mondiale, Editura Litera, 2012
4. Virgil Măgureanu, Sociologia politică, Editura Rao, 2006
5. Murray Edelman, Politica și utilizarea simbolurilor, Editura Polirom, 1999.
6. Ralph Epperson, Noua ordine mondială, EdituraAlma, 1997

Cine are 1 carte în PDF din astea?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Incearca sa cauti pe google versiunile in limba engleza.

| Metin2intrebari2 a răspuns:

Incearca sa cauti pe google versiunile in limba engleza. sau in alte limbi