| Notyabusinessm8 a întrebat:

Ajutor! Intr-o zi un prieten mi-a postat pe perete ceva de genul "98 Percent Of People Cant Watch This Video For More Than 15 Seconds". Chiar daca nu am dat click pe acel link, se pare ca virusul m-a "atacat". Din cate am auzit acesta este un virus care se raspandeste pe facebook prin intermediul acestei postari. Acum, virusul acela a "pus stapanire" pe contul meu sad Imi trimite acel link la toti prietenii, fara ca eu sa vreau. Ce sa fac sa scap de el? crying(

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| GutzEmy07 a răspuns:

Stergi contul de fb, salvezi pozele si faci altul. Altadata sa nu mai accesezi toate minunile de pe facebook!tongue