| stout2000 a întrebat:

Am nevoie urgent de un parteneriat pentru a creea site-ul meu.
Am nevoie de membri, membri limitați și administratori. Vreau sa ma sfătuiți voi cum pot sa-l creez sa iasă ceva frumos, vreau sa îmi spuneți ce sa mai pot adaugă ce sa scotwinking dau fundita la cei care răspund bine

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| FreelancerTony a răspuns:

Site-urile de obicei nu am membrii. Nu cumva te referi la un forum?

1 răspuns:
| FreelancerTony a răspuns:

Sincer chiar nu am timp am alte cateva proiecte pe cap. Si da, ceea ce vrei tu este un forum.

Citeste mai multe aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum