| Deniseee a întrebat:

Am si eu o mare problema, am intrat pe facebook pe o porcarie de aplicatie, si e ca un fil de virus spam gen 85% of people can`t see this more than 25 sec, si cam la 20 de minute tot apare, ma innebuneste, stiu ca a fost greseala mea, dar cum scap de asa ceva?! dau funda!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca ti s-a instalat un fel de extensie in browser! Trebuie sa o dezinstalezi din browserul tau.

| Deniseee explică (pentru neluL):

Ce extensie? dezinstalez browser-ul sau respectiva exe?

| neluL a răspuns (pentru Deniseee):

Dezinstalezi doar extensia! Ce browser folosesti?

| Deniseee explică (pentru neluL):

Firefox.

| neluL a răspuns (pentru Deniseee):

Intra la Unelte -> Suplimente -> Extensii ->Aici cauti extensia care are legatura cu facebook si apoi te uiti si la Module (cauta si aici)Dupa ce o gasesti da click pe-> Elimina.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat