| GenetiX a întrebat:

As dori si eu un link cu MegaMatcher SDK sau Verilook SDK happy pe file share.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Parca am raspuns o data la dorinta ta insa nu vad de ce nu este raspunsul la intrebarea asta! Deci raspuns final : Mokka nu gasesti sa descarci nici unul din aceste 2 programe! De ce? Pentru ca ambele programe merg in acord de licenta cu alte programe si deci activarea unuia dintre ele necesita si activarea altor programe de genul Baza de date Europeana de cautare a unei amprente digitale sau irisi (din milioane de amprente)care se efectueaza in cateva zeci de secunde! De fapt primul program este un server-side si costa nici mai mult si nici mai putin de MegaMatcher Extended 4.0 SDK (4990 EUR). laughing ma ia rasul cand vad sume din astea!
Al doilea program VeriLook SDK face parte din aceeasi categorie.

1 răspuns:
| GenetiX explică:

Hehe. Si PS costa nu mai putin de vreo 800$ si totusi circula happy In orice caz nu e chiar program sunt niste componente. Si mie nu-mi trebuie neaparat cu acces la server, de fapt nu am nevoie de baza lor de date. happy Am deshis acest topic de genul: just for fun. happy