| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Buna

Am bagat windows 7 sa-l instalez si nu ma lasa, sa reformatez partitiile, imi spune ceva ca nu citeste driverele, imi spune sa le caut in PC, dar eu nu le-am pierdut, ce pot sa fac?

Imi spune load driver.Multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pornesti instalarea de pe dvd, atuni alegi la primul ecran "repair", apoi "command prompt" si daca litera unitatii tale dvd este, spre exemplu, E: (daca ai doua partitii, daca ai doar una atunci e D):
> cd \
> e:\sources\setup.exe
apasa Enter!
Va porni instalarea fara sa ceara drivere, cu putin noroc happy