| Hessa13Bullet a întrebat:

Buna am o intrebare urgenta: la blog cand dau sa postez o poza si apas pe chestia aia sa mi se deschida sa adaug poza mi se deschide da nu imi mai apare casuta cu "adauga o fotografie de pe calculatorul tau" nu mai apare nimic. si la adauga de la o adresa url nu nu ma lasa zice ca nu e corecta adresa,oricare adresa as baga-o. deci casuta aia de unde sa aleg se deshide da nu apare optiunea de a incarca de pe calculator. deci apas pe casuta aia cu o poza mica din meniu si apare fereastra alba si in stanga ai optiuni : Inserati,inserati de pe telefon, din picasa albums, de pe blog sau de la o adresa url.dau pe inserati si ar trebui sa apara o casuta mica albastra si sa scrie pe ea :inserati din calc..."da nu apare apare decat aia cu anulati de jos din colt.ce sa fac?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Asta am patit si eu pe blogger de cateva ori, nu stiu daca e vr-un bug sau au schimbat ei ceva in sistemul lor.
Totusi poti incarca poze din calculator daca dai la editare html.
Probabil tu ai depasit spatiu si nu mai poti incarca fisiere desi nu cred decat dac ai blogul de ceva ani.