| TheMillionLady a întrebat:

Am un blog ( https://millionladies.blogspot.com/? m=1 ) și doresc să îmi spună cineva o părere sinceră despre el, ce ar trebui schimbat, cum sa am mai mult trafic. Ofer fundiță celui mai coerent răspuns! Mulțumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| vampireland a răspuns:

L-am cercetat putin. Articolele sunt ok, doar ca ar trebui, cumva, scurtate sau redate intr-o forma de "immediate reward". Asta inseamna paragrafe mai mici si mai dese, cat sa nu oboseasca ochii cititorului. Culoarea de fundal a articolelor e in regula, dar cu siguranta poti alege alt font. Acele litere marunte or da ele bine in reviste, dar pe ecrane devin obositoare.

La inceput am observat ca negrul predomina, inainte de scroll, ceea ce intuneca privirea si respinge. Este un site care prezinta aspectele feminine generale din societate, pana la urma, nu prologul jurnalului unei fete gothice. happy

Pentru a creste traficul, recomand sa postezi mai des, cel putin odata pe zi sau la doua zile. In rest imi place, ti-ai ales o nisa buna, cu mult potential.

| TheMillionLady explică (pentru vampireland):

Îți mulțumesc pentru sfaturi, le găsesc foarte utile și profi! Am făcut deja schimbări dintre cele sugerate. Tot respectul!

| vampireland a răspuns (pentru TheMillionLady):

Nicio problema, pentru putin.

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Fontul de culoare galben verzui ( #77ea41 ) nu arata prea pe fundal roz, nici punctele si patratelele listelor.

Tu vezi ce scrie cu scris alb pe fundal alb?
https://imgur.com/a/Mjy42cL
Nici casuta de introducere a textului nu arata prea minunat acolo.

Postarile recomandate de dupa articol ocupa cam mult spatiu. De multe ori sectiunea aceea e mai lunga decat articolul in sine

Mai greu cu design-ul. Site-ul are articole impresionant de bune (pentru publicul tinta).