| JeffHardyTNA96 a întrebat:

Ce inseamna acea iconita cu un lacat langa numele meu pe - twitter.com -?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Mockingjay a răspuns:

Eu nu mai am cont pe twitter, deci iti spun din ce imi amintesc: settings > account tab > tweet privacy, si acolo trebuie sa fie "protect my tweets" sau ceva de genul care probabil e bifat, sterge bifa, dai "save" sau "save changes" (nu mai stiu sigur cum era). Sper sa mearga happy

3 răspunsuri:
| Mockingjay a răspuns:

Inseamna ca ti-ai marcat postarile ca fiind private si nu le pot vedea decat cei care te au la "follow".

| JeffHardyTNA96 explică (pentru Mockingjay):

Daca sti cum sa imi fac ca sa mi le vada si cei care nu imi dau follow iti dau funtita ....ADICA SA LE VADA TOTI -Please help me-

| JeffHardyTNA96 explică (pentru Mockingjay):

Iti multumesc din tot sufletul, nici cum nu puteam sa vorbesc cu iubita si ...no ....sarbatori fericite si multumesc inca o data! AI FUNDITA!

| Mockingjay a răspuns (pentru JeffHardyTNA96):

Eu nu mai am cont pe twitter, deci iti spun din ce imi amintesc: settings > account tab > tweet privacy, si acolo trebuie sa fie "protect my tweets" sau ceva de genul care probabil e bifat, sterge bifa, dai "save" sau "save changes" (nu mai stiu sigur cum era). Sper sa mearga happy