| Adina45 a întrebat:

ce inseamna pe yahoo messenger iti apare "idle"cat mai explicit!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| StefanaR a răspuns:

Cand iti apare idle inseamna ca nu este la calculator. Inseamnca ca nu foloseste computerul de o durata de timp stabilita din messenger-preferences-privacy. Cam asta ar fi. daca vrei sa afli perioada de timp de cand nu mai este la calculator, dai un singur click pe acea persoana, aoi mergi cu mosueul pe avatrul lui ( nu dai click ) si este acolo o sagetuta. Dai click pe ea si ti se deschide casetuta aia. Vezi acolo de cand e idle. happy

1 răspuns:
| haifisch a răspuns:

Generatie de copii ratati care nu stiu sa deosebeasca un fotbalist de un scriitor! Numai de messenger stiti.
idle = inactiv