| automobile a întrebat:

Vreau sa postez un filmulet pe youtube,dar acesta e format.camproj si nu e acceptat. Youtube imi spune pasii cum sa-l fac in.mov insa nu ma prea descurc, ma puteti ajuta?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Cmaproj este fișierul de salvare a acestuia(bănuiesc ca ai făcut un tutorial video cu Camtasia Studio) pentru a fi produs/randat cu Camtasia Stiudio.
Deci ca să îlpoți încarca pe YouTube trebuie să îl produci cu camtasia Studio folosind funcția de produce anshare(e sus în bară lângă drăcia aia unde arată clipul), spoi fie sa îi dai direct să îl producă și încarce pe YouTube, fie dacă vrei să îi pui wattwermark, etc să îl produci în format flv(recomand).
Succes