| Amii19 a întrebat:

Vreau si eu generatoare pentru like-uri ( ca sa le pot folosi pentru paiginile unei prietene de pe facebook ). Vreau ca ele sa fie sigure, sa nu ceara : bani, id, parola etc. Pur si simplu sa pot pune codul paginii si sa vina multe like-uri la pagina. Multumesc. Cele mai multe si care merg dau FUNDA :* :* :*.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
10 răspunsuri:
| unbaiatanonim a răspuns:

Intră pe http://u-like.me
Primești 0.30$ la înregistrare plus 200 de monede. Primești like-uri/share-uri/followeri de la ROMÂNI. Și e GRATUIT.

| Jackster a răspuns:

AddMeFast.com

Un site pe care l-am folosit si am primit vreo 700 followers pe twitter. (merge si pe twitter)

Răspuns utilizator avertizat
| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

O metoda sa castigi mii de like-uri reale (care nu dispar in 2 sapt): http://microjoburi.blogspot.ro/2014/01/promovare-facebook-gratis.html

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| facbanipenet a răspuns:

Salutare!
..decat sa pierzi timpul umbland dupa like-uri, uite aici o solutie pentru a obtine 300 de Like-uri pe zi GRATIS, atat din Romania cat si dintr-o alta tara aleasa de tine.
Poti arunca o privire aici :
http://inspiratdetine.blogspot.ro/......ebook.html

| Amiica a răspuns:

Poti folosi www.50likes.tk. Este sigur :*.Mai multe nu stiu :(.

| Nty_Martic_1982 a răspuns:

Un site numai cu romani (fara toti indientii de pe addmefast) :) este http://exchange.pfinance.ro/

| Nistor_Iosif_1987 a răspuns:

Concurs DMD GYM am nevoie de 1000 de laek-uri pen-tru a trece mai departe este ulima zi ....like la nr 7 sau daca doriti puteti sa distribuiti va rog