| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, oameni buni, ce părere aveți despre blogul meu? E abia începutul și vreau opiniile voastre.

https://poradize.wordpress.com/

Critica constructivă e binevenită. Mulțumesc. S-aveți o zi bună, magică, frumoasă și interesantă.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Bună. Drăguț blogul. Am două comentarii, sper să nu le iei în nume de rău.

1. Un fundal pal, ceva pastelat, în nuanțe de piersică ar arăta interesant (sau alte culori), sau ceva în genul ăsta http://s264.photobucket.com/......y.jpg.html

2. "Eu aș spune că se merită și..." - citat din ultimul paragraf al articolului postat. Nu folosi diateza reflexivă în acest caz, arată urât.

Mult succes cu blog-ul! :)

4 răspunsuri:
| TheTimeLady a răspuns:

Mi se pare foarte interesant. Adanc chiar. Nu-i rau! Continua!

| Tomytza87 a răspuns:

Este foarte frumos crede-ma big grin. Esti fata? Funda? tongue

| MikeyKookie a răspuns:

Sincer imi place ce ai scris dar pagina e. prea simpla. Poti pune o poza la sfarsitul fiecarei postari dar o poza care descrie ceea ce ai scris si la inceput ar fi trebuit sa scrii despre tine, cum te cheama, cine esti. Mult noroc in continuare :*
Funda? :3

| thealchemist a răspuns:

"De ce totul în lumea asta este un mister și-un paradox?" -pai nu-i asta exact ceea ce face ca viata sa merite traita?