| iccecrim a întrebat:

Bună ziua, oameni buni, ce părere aveți despre blogul meu? E abia începutul și vreau opiniile voastre.

https://poradize.wordpress.com/

Critica constructivă e binevenită. Mulțumesc. S-aveți o zi bună, magică, frumoasă și interesantă.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| RealFriend010 a răspuns:

Am citit pagina "hello" si prima postare.

Foarte frumos. Nu toti vor sa aprecia dar eu cred ca ai potential. Nu inseamna neaparat ca o sa ai si succes.

Sa tii cont ca trebuie sa promovezi potrivit acest blog si offline. Adica nu doar pe internet.

E bine sa fii originala cat poti de mult dar sa nu fie acesta singurul tau scop adica sa ai grija sa nu fii egoista sa ii citesti si tu pe altii.

Continua. Eu iti voi citi si celelate postari si o sa iti las niste comentarii. Sincer mi-a placut prima postare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tema e urata.