| Sixtina_Madona_1978 a întrebat:

Buna-ziua! Va rog sa ma ajutati si pe mine cu /un raspuns. Am nevoie sa imi spuneti: cu ce Microsoft word (peste 2000), pot scrie si eu documente, numai in format.doc, va rog? Daca se poate sa fie si gratis. Sau orice aplicatie gratis utila pe pc sau pe sistem Android, dar sa scrie numai in format.doc, va rog? Eu am gasit Microsoft word office 2007, dar, din pacate scrie in format docx si / nu ma ajuta pentru ce imi doresc eu. Tot ce / am gasit eu, scrie doar in formate pdf sau docx.sad sad Va rog sa ma ajutati cu un raspuns! Multumesc anticipat! O zi buna!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Poti sa salvezi in format.doc si din office 2007, in momentul cand ai terminat alegi sa se salveze in format word 97 - 2003.
https://www.techonthenet.com/......07_002.png
Totusi daca vrei o varianta care salveaza doar in.doc ai nevoie de word 2003.

Întrebări recente