| lolooj a întrebat:

Concertu ui lady gaga e si la tv va rog spuneti daca nu e pe net? link daca da FUNDA FUNDA FUNDA

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Nu Live nu il poti vedea il poti vedea maine pe Youtube cand il pune Gaga ca asa ii stiu si eu toate aparitile de la concerte ca doar nu am calatorit pe unde a mers ea:]]

| PalaghiaElenaGeorgiana a răspuns:

Pai cred ca ar tebiui sa astepti pana ce se termina si o sa-l vezi gratis pe youtube, zic...

| razvan7371 a răspuns:

Si ce legatura are postarea asta in categoria asta?

| MRDenis a răspuns:

Lolooj o daca ce e un concert international normal ca e si la TV.
Iar canalul nu il stiu, dar o sa gasesti tu adtunci adica la ce ora este concertul.
Il va difuza in direct, sper ca te-am ajutat.

| zxzx a răspuns (pentru MRDenis):

E un concert cu bilet desteptule, logic ca nu se transmite.