| guesswho10 a întrebat:

Cum pot sa imi fac adresa de facebook? Adica, de exemplu http://www.facebook.com/avrillavigne >:?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai iti faci un ID nou si apoi te loghezi pe facebook cu ce nume vrei tu (al unei vedete de exemplu + datele vedetei)

| Andruza a răspuns:

Dai acolo jos la creeare pagină despre o vedetă.
Și o să reușeștitongue

| RzC_2505 a răspuns:

Hai ca iti raspund eu! t duci p profil ---->edit profile---->contact information... si ar trebui sa ai acolo rubrica! te-am pupat corina

| alexat23 a răspuns:

Account Settings > Username > http://www.facebook.com/... si completezi adresa cum vrei. Iti va aparea astfel la Contact Information sub Email si link-ul pentru Facebook creat mai sus.

| Ion_Gavrila_1982 a răspuns:

Salut nu imi pot folosi pagina de facebook

| pisyca a răspuns:

Te inscri pe facebook

Alte răspunsuri
| Vacalie_Cristiana_1970 a răspuns:

Andrada Cristina