| ZOZOKid a întrebat:

Cum pot trece inapoi la vechea interfata de pe Youtube? Cea noua nu-mi place, e plina de tot felul de prostii care nu-mi folosesc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Haha asa mi se pare si mie o mare proste
laughingba da merge sa schimbi happy
fi atenta
Intri pe youtube si dai click pe "Canalul meu " in dreapta vezi editati canalul - dai click acolo
si o sa iti apara ceva de genul

Versiune canal
Comutaţi înapoi la designul vechi al canalului
Previzualizaţi avatarul dvs. mai jos. Pentru a încărca un avatar nou, alegeţi un fişier nou.
# Borrowed from my_videos_timedtext.spt Încărcaţi fişierul
Fundal
Alegeţi o imagine
# Borrowed from my_videos_timedtext.spt În

tu dai click pe comutati la chanelul vechi.
si asa revii la setarile vechi happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se mai poate ->La youtube s-a schimbat interfata si nu este la alegere, daca iti place sau nu! Tehnologia avanseaza si acele''prostii''sunt utile pentru 73% din utilizatori pana acum!

| cherrybomb a răspuns:

Ai reusit?

| Alinaame a răspuns:

Nu merge sa o schimbi.

| Sheherezada a răspuns:

big grin credeam ca sunt singura careia nu-i placewinking
deh, trebuie sa ne obisnuim...