| Laurretta a întrebat:

Cum pot trimite cerere de prietenie pe facebook toți prietenii din listă mea de yahoo messenger?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Dai la "Caută prieteni"da click pe yahoo scrii email'ul tău şi dupa aia parola, iar la urmă îi inviţi.
Baftă:*

| Laurretta explică (pentru misterioaѕa):

Nu reușesc deloc.Nu-mi apare să dau click.

| misterioaѕa a răspuns (pentru Laurretta):

Ms pentru fundălove struck

| Laurretta explică (pentru misterioaѕa):

Cu plăcere.:X Ai putea să mă ajuți cu un sfat la întrebarea pe pe am postat-o astăzi?

| misterioaѕa a răspuns (pentru Laurretta):

Bineînţeles,dacă vedeam că ai pus întrebarea, răspunsu'meu era deja acolo.
Scz.