| keepcalm1232 a întrebat:

Cum sa scap de eroarea RUNDLL?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Rundll e un executabil nu o eroare. Trebuie sa fii mai explicit ce mesaj primesti.

| keepcalm1232 explică (pentru AlexanderAdrian):

Primesc eroare cand aprind calculator ca si cum nu ar exista sau ceva de genu

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru keepcalm1232):

Cred ca ar putea fi o eroare care te atentioneaza ca iti lipseste un fisier. Am avut si eu astfel de erori, chiar nu imi pot da seama ce anume e daca nu-mi copiezi aici exact continutul erorii.

De cele mai multe ori acele fisiere se gasesc pe net de descarcat, am patit-o si eu de 2 ori, dar nu pot sti daca nu-mi spui exact ce scrie in eroare.