| 757474 a întrebat:

Cum vi se pare siteul flip.ro?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E ok, insa daca te uiti la acelasi model de telefon, in caz ca il vinzi primesti un pret semnificativ mai mic decat daca vrei sa cumperi, acelasi telefon. Normal ca trebuie sa scoata si ei un profit dar diferenta de pret e consistenta totusi. In rest e de incredere, telefoanele chiar sunt verificate inainte sa le vanda mai departe.

3 răspunsuri:
| floreadan a răspuns:

E de cele mai multe ori ok, dar trebuie sa fii atent la toate detaliile. Ai luat telefon de la ei?

| 757474 explică (pentru floreadan):

Nu, dar m ar interesa

| floreadan a răspuns (pentru 757474):

Ok