| anonim_4396 a întrebat:

D-au FUNDA cine stie vreau site care sa contina poze gen: toti baietii is la fel sau poze din astea cu scris ceva interesant pentru facebook

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| kiti1999 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
Si mai incearca si paginii de pe facebook gen Fumul tigarii (cea mare ) sau adolescenta, vagabonti cu sentimente etc!

3 răspunsuri:
| MyNameIsCata a răspuns:

Nu's la fel, dar probabil tu cu marea ta experienta de viata ai avut parte numai de cocalari in viata tasi de aia ai ajuns la concluzia asta.
p.s.:ceea ce ama scris nu are legatura cu ce ai intrebat tu.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Pe tumblr gasesti poze de genul acesta.

Uite de exemplu aici:
http://www.tumblr.com/tagged/citate

Si poți găsi mult mai multe.