| Tamari123 a întrebat:

De unde pot lua niste poze cu cupluri de adolescenti? Imi puteti da voi?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Pe Pinterest găsești tot ce-ti dorește suflețelul big grin

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Cererea ta nu este nromala pe un forum.
Solicita prietenilor tai sa-ti dea asa ceva, daca vrei sa vezi, sau cauta-ti singurel.

| Tamari123 explică (pentru Violleta2022):

? ok o sa caut "singurel"!

| asdf2kpower a răspuns:

Gugăl Imeigi.

| Tamari123 explică (pentru asdf2kpower):

Am cautat pe google images si nu am gasit ce doream eu

Întrebări recente