| KawaiiPuppy a întrebat:

Ieri mi-am facut un blog nou, si ma intrebam daca nu ati vrea sa-l vizitati...promit sa postez articole interesante si utile!+povesti.So pleasy, mai lasati un comentariu, mai trageti cu ochiul uneori...raman recunoscatoare! :) http://my-wonder-life.blogspot.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Waaaw.cat de dragut! am o singura problema! daca vrei sa corectezi daca nu, nu:nu mai scrie cu roz pentru ca nu inteleg ce scrii! nu pot sa deslusesc ceea ce ai scris! oricum in rest este foarte foarte ddragutz! iata blogul meu:
http://signupinmyworld.blogspot.com
daca vrei sa te uiti as fi incantata.nu este asa de bun ca al tau dar...anyway,sper sa iti placa si sa tii cont de sfatul meu...bye bye si bafta in continuare cu blogul tau:*:*:x:X
P.S.
M-am inscris pe blogul tau...as fi recunoscatoare daca l-ai vizualiza si tu pe al meu

| kristy a răspuns:

Recomandare:Sterge desenele din fond, o sa fie mult mai bine(sunt groaznice si nici se asorteaza)

| CompletMadGamerRacer a răspuns:

NU este asa te tare e cam varza dar merge!