| Babarasa34 a întrebat:

Imi trebuie repede siteuri cu lucruri cu spongebob facute manual!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Ungureanu90 a răspuns:

Sper să te ajute acest site de vânzări, dar nu te pot asigura că sunt făcute manual, sunt mai mult plușuri sau tricouri: http://olx.ro/oferte/q-sponge-bob/

PS: dacă te refereai în a învăța să faci lucruri cu sponge bob făcute manual, ți-aș sugera să ai o imagine cu personajul pe care vrei să-l ''confecționezi'' și ghidează-ți imaginația, dexteritatea.
Succes!

| Babarasa34 explică:

Va rog