| AdyColt a întrebat:

Mai sunt site-uri de intrebari si raspunsuri in romana?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt sute, poate chiar mii de forumuri in romana.

| anonimg a răspuns:

Daca doresti sa fii ajutat, poti pune intrebarea ta aici; nu se stie de unde sare iepurele. happy
Iar daca doresti sa ajuti pe cineva in domeniile la care te pricepi cel mai bine, gasesti aici un camp destul de mare.
Iar daca cineva te-a suparat pe acest site, persoana respectiva va fi mustrata, si se vor lua masuri la fel ca si intr-o familie: nu pentu razbunare, ci pentru corijare. Ca tot vorbim de familie, chiar daca intr-una ar exista 10 frati si surori, nu gasesti doi la fel. Unii exceleaza intr-un punct dar sunt slabi intr-altul; noi toti avem datoria de a ne indrepta greselile de caracter. Si defectele de caracter nu se indreapta decat in situatiile neplacute noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt foarte multe site-uri de intrebari si raspunsuri in Romania dar nu le stiu numele, de obicei cand intru la ele nu ma uit la numele lor, dar dupa mine TPU e cel mai bun!
Funda?