| 11111111111111111111111111111 a întrebat:

Pentru cine vrea un ps3 sau xbox 360 pe gratis sa intre pe linkul care vil dau
http://www.xpango.com? ref=92525085
tot ce trebuie sa face ti este sa va face ti cont completatti oferte pe gratis pana adunati puncte pentru premiu dorit.si vil trmit acasa pe gratis tot! succes pentru cine vrea.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| LucaTeofil a răspuns:

Nu cred ca dau ps3, xbox 360, psp slim si din astea pe gratis

| 11111111111111111111111111111 explică:

Intra pe site sa vezi dovezi gasesti peste tot numa sa cauti! acum nici chiar pe gratis nu le iei trebuie sa muncesti un pic da tot ce faci faci pe gratis nu pe bani muncesti si ti iei premiu! fa ti cont si ai sa vezi