| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Sall TPU, am luat un hdd de 1tb si cred ca numai merge adc nu o mers de cand l-am luat am dat 15. lei pe elhappy, apare ceva gen stage 1 si se incarca multe fisere stiu ca am mai avut un hard la fel in pc si si a revenit singur dupa mult timp oare isi revine si asta sau ce pot sa i fac

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-i o formatare completă, poate îl dregi

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru sierra1):

Da cum?, imi ramane doar un ecran negru cu ceva chestii care se incarca ( fixing d stage 1